#משפחה_כיחידה_כלכלית - מורן שימריך, בת 38, נשואה באהבה גדולה ואמא לשני בנים ועוד אחד בדרך! מתגוררת ברמת גן בשכירות ובבעלותה דירה בפריפריה. בשנה האחרונה, מתוך ההבנה שמשק בית צריך להתנהל כמו יחידה כלכלית לכל דבר, עלה בה ובבן הזוג, הצורך ללמוד לנהל נכון את הכסף, על מנת שיוכלו לחסוך ולנתב את הכסף להשקעות שיזרימו כסף נוסף. מאמינה שהתייעלות כלכלית תוביל את משפחתה לשפע, הזדמנויות יצוצו והם יעלו (כמשפחה)  על דרך המלך.

מאי בלוגריות.JPG

התחלה


כאמא לשני ילדים כשהשלישי בדרך,  אשר מתמודדת עם המון משימות ביום, רייזאפ מתאים בדיוק לאורח החיים שלנו.

היתרונות

השירות שריזאפ מציעים עונה בדיוק לצורך שלנו כמשפחה לקבל נתונים מדויקים על חשבון הבנק שלנו, ומצד שני לנהל את חשבון הבנק ביעילות מבלי שנצטרך להתעסק המון שעות בחישובים, אקסלים ומעקב צפוף.

ההרשמה לשירות הייתה קלה, אבל כן הייתי מציעה למי שעתיד להירשם לשירות להגיע עם כל הסיסמאות ודרכי הגישה לאפליקציות השונות מראש (סיסמאות התחברות ראשונית לבנק, סיסמאות לכרטיסי אשראי וכו'). מניסיוני כדאי להגיע עם הכל מסודר כך ההרשמה נעשית  מהירה מאוד.

המערכת מאתרת היטב את ההוצאות וההכנסות ומחלקת אותם להוצאות גבוהות/ משתנות הכנסות קבועות/ משתנות- גם כאן צריך לשים לב שהמערכת דייקה- משכורת של בן הזוג נכללה כהכנסה משתנה למרות שבפועל היא קבועה- משחק די אינטואיטיבי עם האופציות והצלחתי להעביר את ההכנסה לקבועה, אבל כאן אם המערכת פונה גם לאנשים שאינם טכנולוגיים אולי הם קצת יתקשו בחלק הזה.

עם ההרשמה לאתר אני מקבלת טיפים מעולים אליי למייל, אני מקפידה לקרוא אותם וליישם, וכעת אנחנו בשלב החשיבה על התזרים שאנחנו רוצים לפנות לטובת חיסכון. 

כרגע אני מדייקת את החשבון שלנו עם סדר בכרטיסי האשראי שאני מאמינה שדרכם המידע שישאב יהיה יותר מסודר וברור לי.
אנחנו מחכים ל- 1 בחודש הבא על מנת לראות את התפתחות החשבון.