חיפוש

נותנות במה לנשות מקצוע בתחומים פיננסים

עודכן ב: יונ 3


לאחרונה אנחנו נתקלות במינון גבוה של פוסטים מסוג "מחפשת המלצה על...", שסה"כ חוזרים על עצמם ומייצרים שיח שיווקי כולל מתן טלפונים, שפוגע באופי של הקבוצה שמבקשת ליצר שיח מלמד, ולא להיות שיווקית. אין שום בקרה על טיב ההמלצות, האם הם של בוטים, חברות מטעם או של לקוחות מרוצות.


שאלנו את עצמנו איך אפשר לשדרג את הקבוצה, מצד אחד לייצר פינה עם המלצות אמיתיות, שעברו בקרה, במגוון המקצועות שקשורים לקבוצה, ומצד שני לשחרר את הקבוצה מהפוסטים האלו שהם בסופו של דבר לא ליבת העניין.


אנחנו מנסות רעיון חדש:

כל מי שמחפשת המלצה תוכל לפנות לבלוג של עוברות ושוות. כאן מוצגת רשימה של נשות מקצוע, ממוינות לפי אזורים ומקצועות. בחרנו לפתוח ברשימה ראשונית של נשות מקצוע שהן חברות פעילות בקהילת עוברות ושוות ויש למנהלות הכרות נוספת עם עבודתן. בשבועות הקרובים, נרחיב את הרשימה בנשות מקצוע נוספות.

חשוב לציין, שאין לנו הכרות אישית או נסיון אישי עם עבודתה של אף אחת מהמומחיות ולכן אין לראות בהופעתה של מי מהן ברשימה כהמלצה של עוברות ושוות. אתן מוזמנות לבדוק, להכנס לאתרים ולראות את פעילותן בקהילה, לשוחח איתן ולהתרשם בעצמכן. אנחנו בהחלט מעודדות זאת.


בעתיד ההולך ומתקרב לא יתאפשר יותר להעלות פוסטים מסוג: מחפשת המלצה על...רשימת מומחיות 2
.pdf
Download PDF • 152KB


353 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

לנהל את הכסף בארבעה שלבים פשוטים

לחסוך כסף זו לא פעולה שטבעית לכולנו ועבור חלקנו זה אפילו תהליך מעיק ומלחיץ, עד כדי כך, שרק המחשבה על ריכוז ההוצאות וההכנסות בטבלת אקסל מעוררת אצל א.נשים מסוימים מתח ובעיקר דחיינות. אבל, בקורונה טיים